تبلیغات
وبلاگicon
موفقیت

موفقیت
به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست. 
قالب وبلاگ
امکانات جانبی

مکتب خونه

Google

در وبلاگ موفقیت
در كل اینترنت

Check PageRank
!بازدید کننده عزیز، به وبلاگ موفقیت خوش آمدید

& مروری بر کتاب


برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد

دکتر دایر در این کتاب سعی دارد تا دیدگاه خود را به خواننده منتقل کند که ما به جسم مادی و فانی خود محدود نیستیم، بلکه روحی نامحدود داریم و موجودی معنوی و ازلی هستیم که همیشه با پروردگار خود در ارتباطیم.
او به خواننده‌ی خود می‌آموزد که به جای قربانی بودن باید شاهد حوادثی باشیم که در پیرامون ما اتفاق می‌افتد. او سعی دارد که توجه خواننده را به این واقعیت جلب کند که وقتی کسی به مشکل خود نیاندیشد، بلکه خود را به نیروی معنویت بسپارد، آن مشکل از طریق نیروهای معنوی حل می‌شود. دکتر دایر کتاب خود را در دو بخش تنظیم کرده است. بخش اول آن دارای شش فصل است که در آن به ذکر جزییات اصول بنیادین می‌پردازد. اصول بر این مبتنی است که راه‌حل‌های معنوی برای هر مشکل و یا همه ی مشکلات، همیشه آماده و در دسترس است، فقط بایستی انرژی‌های خود را از هر نوع آلودگی پاک و مبرا کنیم.

دومین بخش کتاب شامل فصل‌های هفتم تا سیزدهم است که سر فصل هر یک از آن‌ها را یکی از مشهورترین و قابل قبول ترین دعاهایی که در دسترس او بوده تشکیل داده است.

پیام اصلی کتاب عبارت است از اینکه هرگاه ارتعاشات متعالی معنویت را در کنار ارتعاشات ضعیف مشکلات قرار دهیم، همه‌ی مشکلات به یکباره ناپدید خواهند شد.

او تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا پیشنهادات ویژه‌ای را به خواننده منتقل کند که چگونه می‌توان انرژی‌های متعالی را در عمل و به شیوه‌ای سودمند به کار گرفت تا در نتیجه موفق به حل مشکلات خود شویم.

دکتر دایر می‌گوید: همه چیز در جهان به صورت انرژی است و پیشنهاد می‌کند که ما مفهوم انرژی را به صورت حالتی از جنبش و حرکت در نظر بگیریم. بر اساس این مفهوم، انرژی عبارت است از میزان شتاب میدان انرژی انسان و می‌گوید که ما در درون خود دارای توانایی‌های کاملی به منظور افزایش ارتعاشات خود هستیم و می‌توانیم به شتاب میدان انرژی در زندگی روزمره‌ی خود بیافزاییم، چون با افزایش شتاب ارتعاش به سمتی هدایت می‌شویم که معنویت نام دارد. در این حالت از کلیه‌ی انسان‌هایی که درگیر مشکلات دنیای مادی خود هستند فاصله خواهیم گرفت. او در این کتاب نتیجه می‌گیرد که یافتن راه‌حل معنوی برای هر یک از مشکلات، مستلزم تغییر میدان انرژی است که راهکار نیل به آن را در کتاب ارایه کرده است.
کتاب برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد نوشته دکتر وین دبلیو دایر با حجم 4/27 مگابایت را می توانید از اینجا دانلود کنید.
طبقه بندی: دریافت فایل،


برچسب ها: موفقیت، شفا، دعا، نگرانی، احساسات،
[ پنجشنبه 14 شهریور 1392 ] [ 03:00 ب.ظ ] [ فرشید متین ]
درباره وبلاگ


نویسندگان
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتون دربارۀ مطالب موجود در این وبلاگ چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : بازدید
بازدیدهای دیروز : بازدید
كل بازدیدها : بازدید
بازدید این ماه : بازدید
بازدید ماه قبل : بازدید
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیچک