تبلیغات
وبلاگicon
موفقیت

موفقیت
به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست. 
قالب وبلاگ
امکانات جانبی

مکتب خونه

Google

در وبلاگ موفقیت
در كل اینترنت

Check PageRank
!بازدید کننده عزیز، به وبلاگ موفقیت خوش آمدید

می‌گویند برای تعمیر دیگ بخار یک کشتی عظیم بخار، از یک متخصص دعوت کردند. وی پس از آنکه به توضیحات مهندس کشتی گوش داد و سؤالاتی از او پرسید به طرف دیگ بخار رفت، نگاهی به لوله‌های پیچ در پیچ کرد و چند دقیقه به صدای دیگ بخار گوش داد و چکش کوچکی را برداشت و با آن ضربه‌ای به شیر قرمز رنگی زد. ناگهان تمام موتور بخار کشتی به طور کامل به کار افتاد و عیب آن برطرف شد و آن متخصص هم در پی کار خود رفت!

روز بعد که صاحب کشتی یک صورت حساب هزار دلاری دریافت کرد متعجب شد و گفت این متخصص بیش از 15 دقیقه در موتورخانه کشتی وقت صرف نکرده است. سپس از او ریزهزینه ها را خواست و متخصص این صورت حساب را به رایش فرستاد:

«بابت ضربه زدن چکش 5/0 دلار و بابت دانستن محل ضربه 5/999 دلار»!

نتیجه گیری                   

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می‌رساند الزاماً نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا بلکه آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست. بسیاری عمر خود را صرف بدست آوردن چیزهایی می‌کنند که شیوه کسب آن را نیاموخته‌اند. آن‌ها با حالتی از تعجب و عدم رضایت از خود می‌پرسند: «چرا زندگی مزد تلاش‌هایمان را نداده است در حالی که همه‌ی آنچه را در توان داشتیم به کار برده‌ایم!؟». موفقیت و رسیدن به اهداف و خواسته‌ها دارای اصول و قواعدی مشخص است و قبل از هر اقدامی باید از این اصول آگاهی پیدا کرد. زندگی به عمل همراه با علم و آگاهی جایزه می‌دهد و شما باید دقیقاً بدانید که چه کارهایی، در چه زمانی و با چه شیوه‌ای انجام بدهید تا به نتایج موردنظرتان دست پیدا کنید.


[ پنجشنبه 31 فروردین 1391 ] [ 05:12 ب.ظ ] [ فرشید متین ]
درباره وبلاگ


نویسندگان
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتون دربارۀ مطالب موجود در این وبلاگ چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : بازدید
بازدیدهای دیروز : بازدید
كل بازدیدها : بازدید
بازدید این ماه : بازدید
بازدید ماه قبل : بازدید
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیچک