تبلیغات
وبلاگicon
موفقیت

موفقیت
به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست. 
قالب وبلاگ
امکانات جانبی

مکتب خونه

Google

در وبلاگ موفقیت
در كل اینترنت

Check PageRank
!بازدید کننده عزیز، به وبلاگ موفقیت خوش آمدید

اکثر تکنیک هایی که برای نیل به اهداف و آرزوهای مان در کتاب های موفقیت فردی وجود دارند، یک هدف را دنبال می کنند و آن تحت کنترل در آوردن ذهن ناخودآگاه مان است.

ذهن ناخودآگاه را می توانیم خدای دوم برای رسیدن به خواسته هایمان بدانیم. زمانی که بتوانیم ذهن ناخودآگاه را متقاعد سازیم که ما استحقاق فلان موقعیت یا فلان چیز را داریم، گام های اول و اساسی برای رسیدن به خواسته هایمان را  برداشته ایم. اگر از همان اوان خلقت- یا اوان زندگی شخصی- هر فردی این باور را در خود نهادینه می ساخت که هر آنچه را بخواهد و طلب کند در دنیایش ظاهر می شود، دیگر نیاز به انجام تمام این تکنیک ها نبود. 

تکنیک ها و روش های بسیاری برای متقاعد ساختن این برده و غلام حلقه به گوش ما وجود دارد.

از این پس قصد دارم هرازگاهی مطالبی را با عنوان تکنیک ها برای شما تدارک ببینم.

تکنیکی که امروز قصد دارم تشریح کنم، بی تشابه به تکنیک هایی که در آنها از جملات تأکیدی مثبت استفاده می شود نیست. در این تکنیک کلماتی را که تااندازه ای بتوانند گویای میل قلبی ما باشند برمی گزینیم. مثلاً، اگر تمایل به داشتن سلامتی کامل و فوق العاده ای هستیم، کلمه ی سلامتی یا سلامتی فوق العاده را برمی گزینیم. سپس چشمانمان را می بندیم و پس از چند تنفس عمیق-برای آرام سازی جسمانی-شروع به تکرار کلمه ی سلامتی یا سلامتی فوق العاده می کنیم. حتی الامکان سعی کنید بعد از هر دو دم و بازدم یکبار کلمه را آرام در ذهن تکرار کنید. به صدای خود در هنگام بیان کلمه در ذهن تان گوش فرادهید و سعی کنید اگر ممکن است کلمه را در ذهن خود مجسم کنید. افکار سرگردانی که به ذهن تان خطور می کنند و می خواهند تمرکزتان را بر هم بزنند رها کنید و به تکرار کلمه برگردید. اگر صحنه یا احساسی که بیانگر تحقق خواسته تان بود در زمان تکرار واژه درب خیالتان را زد، با آغوش باز از آن استقبال کنید.

سعی نکنید که ذهن ناخودآگاه تان را که سال هاست گستاخ و نافرمانی در پیش گرفته یک شبه فرمانبردار خود سازید. مطمئن باشید در آینده ای نه چندان دور شاهد معجزات در زندگی خود خواهید بود.

تکنیک ها و روش هایی را که معرفی می کنم، اوایل به زمانی تقریباً دو ماهه برای ظاهر شدن نشانه های توفیق شما در راه موفقیت تان نیاز دارند. پس با اراده راه را طی کنید و من را نیز از موفقیت خود بی خبر مگذارید.
طبقه بندی: تکنیک ها،


برچسب ها: مدیتیشن، ذهن ناخودآگاه،
[ چهارشنبه 15 آذر 1391 ] [ 11:00 ق.ظ ] [ فرشید متین ]
درباره وبلاگ


نویسندگان
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتون دربارۀ مطالب موجود در این وبلاگ چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : بازدید
بازدیدهای دیروز : بازدید
كل بازدیدها : بازدید
بازدید این ماه : بازدید
بازدید ماه قبل : بازدید
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیچک