تبلیغات
وبلاگicon
موفقیت

موفقیت
به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست. 
قالب وبلاگ
امکانات جانبی

مکتب خونه

Google

در وبلاگ موفقیت
در كل اینترنت

Check PageRank
!بازدید کننده عزیز، به وبلاگ موفقیت خوش آمدید

وابسته نبودن به نتیجه، عملی بسیار سودمند است. به محض اینکه از وابستگی به آرزوهایتان دست می کشید، راه پدیدار شدن آن ها در زندگی تان را هموار خواهید کرد. اگر به شدت منتظر و نگران تحقق آن باشید، مانعی برای تحقق آرزوهایتان خلق خواهید کرد.

به عنوان مثال، زمانی که قراری دارید و به شدت منتظر تاکسی هستید، تاکسی ها ناپدید می شوند! پس هرگز نگران تحقق آرزوی تان نباشید و به امور و کارهای روزمره تان بپردازید. باید آرزوهایتان را رها کنید و به آن ها نچسبید. اگر با تقلا و نگرانی سعی کنید به هدفی برسید، معمولاً نتیجه عکس می گیرید.

نگرانی از حصول خواسته هایتان از آن روی است که در اعماق درون تان احساسی وجود دارد که به شما می گوید: «احتمال آن وجود دارد که به آرزویم نرسم.». اما از آن جهت که شما علاقه و میل بسیار زیادی برای دست یابی به هدف تان دارید، با نگرانی آن را طلب می کنید. در گذشته های دور مردم، از کبوترها برای رد و بدل کردن نامه هایشان استفاده می کردند. آن ها نامه را به پای کبوتر می بستند و او را رها می کردند تا پیام را به مقصد موردنظرشان برساند. حال اگر آنان دائم نگران این می بودند که شاید کبوتر پیام آن ها را به مقصد نرساند و به کبوترهایشان اعتماد نمی کردند، هیچ پیامی به هیچ نقطه ای از جهان فرستاده نمی شد و بالطبع هیچ جوابی برای پیام شان دریافت نمی کردند.

پس هرگاه احساس کردید که با فشار و تقلا برای تحقق آرزویتان به تمرین می نشینید، دست از تمرین بکشید و ایمان داشته باشید که پاسخ پیام تان را از جانب کائنات دریافت خواهید کرد.

در مواقعی که با نگرانی چشم انتظار برآورده شدن خواسته ها و آرزوهای تان هستید از تکرار عبارت تأکیدی زیر یا عباراتی از این دست بهره بجویید:

«من به خداوند مهربان اطمینان دارم و تحقق آرزویم را به دست او می سپارم.»
برچسب ها: نگرانی، عبارات تأکیدی،
[ پنجشنبه 23 آذر 1391 ] [ 06:03 ب.ظ ] [ فرشید متین ]
درباره وبلاگ


نویسندگان
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتون دربارۀ مطالب موجود در این وبلاگ چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : بازدید
بازدیدهای دیروز : بازدید
كل بازدیدها : بازدید
بازدید این ماه : بازدید
بازدید ماه قبل : بازدید
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیچک