تبلیغات
وبلاگicon
موفقیت

موفقیت
به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست. 
قالب وبلاگ
امکانات جانبی

مکتب خونه

Google

در وبلاگ موفقیت
در كل اینترنت

Check PageRank
!بازدید کننده عزیز، به وبلاگ موفقیت خوش آمدید

حقیقت تکان دهنده درباره‌ی شفا این است که در درون خودتان صاحب درمانگری هستید. حتی اگر آگاه نباشید، درمانگر درون تان همواره به طرزی خاموش سرگرم کار است؛ در حال تعمیر سلول ها و دفع مواد زائد و تغذیۀ اعضا و درمان جراحات.

گاه این درمانگر، خود را به شیوه ای بارز نمایان می سازد. زمانی که شخصی بیماری مهلکی دارد و امیدی به نجات یا ادامه‌ی زندگی او نیست، ناگهان بی هیچ توجیه و توضیحی، غده‌ای ناپدید می شود، زخمی التیام می یابد یا قلبی بیمار به همانند گذشته سلامتی خود را باز می یابد. این امر گواه آن است که تن انسان بی تردید قدرتمندترین و خودکفاترین دستگاهی است که برای بقای حیات بشری وجود دارد!

قدرت درونی شفا بخشیدن، قدرت عجیبی نیست. بخش طبیعی جهان درون تان است و در تمام بیست و چهار ساعت شبانه روز  سرگرم پیچیده ترین کنش های جسم تان است. این دانشمند بی همتا بی هیچ تلاشی در هر یک از سلول هایتان فعل و انفعالاتی را به انجام می رساند که بزرگترین شیمیدان های جهان حتی قادر به تقلید از آن نیستند. میزان قابل توجهی از کار شفا از طریق کنش‌های خودکار ذهن نیمه هشیارتان صورت می گیرد.

شما به میزان قابل توجهی بر قابلیت و کارایی این درمانگر درونی بیفزایید، تا در صورت نیاز بتوانید از طریق اقتدار اندیشه سنجیده و آگاهانه خودتان از آن سود جویید. این واقعیت که در درون تان صاحب درمانگری هستید که می توانید به طور سنجیده و آگاهانه آن را فعال سازید، به این معنا نیست که نباید از شیوه های معمول مدد جویید. پاراسلسوس، پزشک آلمانی سده شانزدهم گفت:

قدرت شفابخشی دارو، نه در مواد آن، که در روح مصرف کننده آن است.
برچسب ها: شفا، ذهن ناخودآگاه،
[ پنجشنبه 21 دی 1391 ] [ 06:00 ب.ظ ] [ فرشید متین ]
درباره وبلاگ


نویسندگان
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظرتون دربارۀ مطالب موجود در این وبلاگ چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : بازدید
بازدیدهای دیروز : بازدید
كل بازدیدها : بازدید
بازدید این ماه : بازدید
بازدید ماه قبل : بازدید
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیچک